Kullanım Koşulları

Sitemizi kullanarak veya ziyaret ederek, burada yer alan hüküm ve koşulları ve gelecekteki tüm değişiklik ve değişiklikleri kabul etmiş olursunuz.

Bu şartlar ve koşullar herhangi bir zamanda değiştirilebilir ve tüm değişiklik ve revizyonlara tabi olmayı kabul etmektesiniz. Kabul etmiyorsanız, sitemizi kullanmayın.

Web sitemiz, kayıtlı ve kayıtlı olmayan kullanıcıların müstehcen resimler ve videolar da dahil olmak üzere yetişkinlere uygun içeriği paylaşmasına ve görüntülemesine izin veren çeşitli içerik türlerinin yüklenmesine, paylaşılmasına ve genel olarak görüntülenmesine izin verir.

Web sitesi ayrıca hiçbir şekilde bize ait olmayan veya tarafımızca kontrol edilmeyen üçüncü taraf web sitelerine belirli bağlantılar içerebilir. Herhangi bir üçüncü taraf web sitesinin içeriği, gizlilik politikaları, uygulamaları için hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz. Üçüncü taraf sitelerinin içeriğini sansürleyemez veya düzenleyemeyiz. Herhangi bir üçüncü taraf web sitesini kullanmanızdan kaynaklanan herhangi bir yükümlülükten sorumlu olmayacağımızı kabul etmektesiniz.

En az on sekiz (18) yaşında ve/veya ikamet ettiğiniz ve reşit olma yaşı on sekiz (18) yaşından büyükse web sitesine eriştiğiniz yargı bölgesinde reşit olduğunuzu onaylarsınız. 18 yaşın altındaysanız ve/veya ikamet ettiğiniz ve web sitesine eriştiğiniz yargı bölgesinde reşit olma yaşının altındaysanız, web sitesini kullanmanıza izin verilmez.

Yasa dışı, yasa dışı, taciz edici, zararlı, tehdit edici, taciz edici, karalayıcı, müstehcen, iftira niteliğinde, nefret dolu veya ırkçı herhangi bir içerik yayınlamayacağınızı kabul ediyorsunuz.

Ayrıca virüs içeren herhangi bir materyali veya herhangi bir bilgisayarı yok etmek, kesintiye uğratmak, işlevselliğini sınırlamak veya izlemek için tasarlanmış herhangi bir kod göndermeyeceğinizi, yüklemeyeceğinizi veya yayınlamayacağınızı da kabul etmektesiniz.

Geçerli herhangi bir yerel, eyalet, ulusal veya uluslararası yasayı kasıtlı veya kasıtsız olarak ihlal eden içeriği göndermeyeceğinizi, yüklemeyeceğinizi veya yayınlamayacağınızı kabul edersiniz.

Yasa dışı faaliyetleri tasvir eden veya hayvanlara yönelik herhangi bir zulüm eylemini tasvir eden içeriği göndermeyeceğinizi, yüklemeyeceğinizi veya yayınlamayacağınızı kabul etmektesiniz; Sitemizi, bizi cezai veya hukuki sorumluluğa maruz bırakacak herhangi bir şekilde kullanmamayı kabul etmektesiniz.

Sitemizdeki içerik, önceden yazılı izin alınmaksızın veya başka herhangi bir amaçla kullanılamaz, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, dağıtılamaz, iletilemez, yayınlanamaz, görüntülenemez, satılamaz, lisanslanamaz veya başka bir şekilde istismar edilemez.

Sitemize bir video gönderirken, telif hakkıyla korunan veya üçüncü şahıs mülkiyet haklarına tabi materyal göndermeyeceğinizi veya müstehcen, yasa dışı, yasa dışı, karalayıcı, iftira niteliğinde, taciz edici, nefret dolu veya bu tür davranışları teşvik eden materyal göndermeyeceğinizi kabul etmektesiniz. suç olarak kabul edilecektir.